O MNIE

Nazywam się Wojciech Salamon i jestem Wodzirejem. Jest to nie tylko mój zawód ale przede wszystkim pasja – kocham muzykę, taniec i dobrą zabawę. Moje podejście do wodzirejki mógłbym opisać w czterech słowach:

DOŚWIADCZENIE

W branży rozrywkowej działam już ponad 10 lat. Moje początki to gra w zespołach muzycznych i występy podczas imprez okolicznościowych, wesel, pikników i festynów. Doświadczenie to dało mi obycie sceniczne i wiedzę jak wygląda organizacja takich wydarzeń zza kulis.

Kolejnym krokiem w mojej karierze było rozpoczęcie przygody z wodzirejką w 2010 r. kiedy to pojechałem po raz pierwszy na Warsztaty Wodzirejów. Wtedy też powstał projekt Twój Wodzirej (o historii firmy przeczytasz niżej). Od tamtej pory poprowadziłem już setki imprez, zdobyłem grono zadowolonych klientów i uczestniczyłem w kilkunastu szkoleniach, kursach i warsztatach.

POZYTYWNA ENERGIA

Nie ma dobrej imprezy bez odpowiedniej atmosfery. Podczas wesela jestem tym, który stale ją podkręca. Potrafię wyczuć jaką muzykę lubicie dzięki czemu bawicie się przy ulubionych kawałkach. Rozgrzewam do tańca i integruję rodziny tak, by parkiet pękał w szwach. W końcu taniec daje radość, a tym co tworzy piękne wspomnienia są emocje.

PROFESJONALIZM

Wiem, że w szczególnie ważnych dla nas chwilach warto wybierać jakość. Dlatego stawiam na doskonały sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Zwracam uwagę na szczegóły i dbam aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ci, którzy ze mną współpracują wiedzą jak ważna jest dla mnie kultura osobista, odpowiedni strój i koordynacja działań wszystkich podwykonawców. Wszystko po to, aby wywołać uśmiech na Waszych twarzach.

Przeczytaj koniecznie: Wodzirej – kto to taki?

TRADYCJA & NOWOCZESNOŚĆ

Wesele to taka impreza, podczas której spotykają się tradycja i najnowsze trendy. Dotyczy to nie tylko muzyki ale też takich punktów programu jak pierwszy taniec, oczepiny, krojenie weselnego tortu czy podziękowania dla rodziców. Dzięki elastyczności i indywidualnemu podejściu do każdej pary jestem w stanie poprowadzić je tak, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.