Aktualności

Zakończenie Karnawału 2015!

Zakończenie Karnawału Tegoroczny karnawał minął nam bardzo szybko i pracowicie.
W ciągu zaledwie kilku tygodni odwiedziliśmy województwo małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie oraz lubelskie. Byliśmy m.in w Lublinie, Krakowie, Tarnowie, Balicach, Rzeszowie, Sanoku, Przemyślu, Mielcu, Jaśle, Jasionce, Zamościu, a także wielu innych mniejszych miejscowościach.

Przebyliśmy tysiące kilometrów, żeby wszystkim zainteresowanym dostarczyć moc atrakcji i najlepszej zabawy karnawałowej.

Bawiliśmy się razem z Wami setki godzin, rozdaliśmy ogromne ilości nagród, tańczyliśmy z Wami dziesiątki tańców integracyjnych i nowoczesnych.

 

Ponownie byliśmy w placówkach które zaufały nam już kolejny raz. Nasza umiejętności, doświadczenie i indywidualne podejście do każdej zabawy umożliwia nam zaspokojenie najbardziej wymagających klientów.

W tym roku przygotowaliśmy jedyny w swoim rodzaju program bali karnawałowych dzięki czemu szkoły i ośrodki, w których bywamy już kolejny rok mogły cieszyć się nowościami.

 

Zdobyte doświadczenie pozwoli nam przygotować jeszcze lepsze programy w przyszłych latach. Na pewno wykorzystamy je w 100% i nowe pomysły wprowadzimy w życie!
Dziękujemy wszystkim którzy skorzystali z naszych usług i postawili na najwyższą jakość i profesjonalizm!

To dzięki Wam możemy się rozwijać i spełniać Wasze wymagania.

 

Z Kolorowymi Karnawałowymi Pozdrowieniami w ostatni dzień karnawału,

 

Wodzirej Wojciech

Agencja Artystyczna Twój Wodzirej
„Specjaliści od rozrywki!”