Aktualności

Twój Wodzirej – trzy zabawy w ostatni weekend!

Witam wszystkich,

w czasie ostatniego weekendu Grupa Twój Wodzirej z Rzeszowa prowadziła trzy zabawy w tym: Piknik Rodzinny z okazji dnia dziecka w Mackówce, Wesele w Hotelu Splendor (Siedliska k.Rzeszowa) oraz Animacje taneczne, malowanie twarzy i puszczanie ogromnych baniek mydlanych na Pikniku Rodzinnym  w Niechobrzu Dolnym organizowanym z okazji Święta Szkoły.

Piknik Rodzinny z okazji dnia dziecka w Maćkówce (koło Przeworska) prowadził Wodzirej Michał, w trakcie zabawy uczestnicy mogli nauczyć się nowych tańców, zabaw oraz wziąć udział w konkursach. Zabawa odbyła się w sobotę 8 czerwca 2013 roku.

Wodzirej Wojciech w tym samym czasie tj. 8 czerwca 2013 roku, prowadził wesele Ewy i Sebastiana w Hotel SPA Splendor (Siedliska).

Piknik Rodzinny z okazji Święta Szkoły w Niechobrzu rozpoczął się występami uczniów, po których młodzież w rytmie tańców poprowadził Wodzirej Wojciech. W czasie zabawy odbywało się malowanie twarzy, tańce, konkursy, zabawy, a na zakończenie w formie niespodzianki animatorzy puszczali wielkie bańki mydlane.